Návštěvníků
6 dnes
5897 celkem
Aktualizace
Před 3357 dny

Novinky

12

4.11.2011 Švajcr
Vážení fanoušci, předně se omlouvám za velké pozdržení opravy a těm, kterým zbyla špetka trpělivosti, děkuji! V následujících řádcích se vám pokusím nastínit poslední události.

Ačkoliv jsem z kapely odešel, nemohl jsem odmítnout pomoc, když mě o ni několikrát požádali před vystoupením. Náhradní bubeník absolvoval jen pár zkoušek a pak odešel. Nakonec jsem přeci jen s kapelou byl až do úplného konce, nedalo mi to. Po posledním vystoupení kapely, které se událo v Růžové, jsme pak nadobro ukončili činnost kapely. Byl to mizerný pocit, ale dál už kapela fungovat nemohla, protože Já a Láďa Růžička jsme v tomto školním roce nastoupili na VŠ do Prahy a druhá půlka kapely žije odděleně. Tyto stránky budou nadále sloužit jako archiv této kapely, na kterou budeme všichni se slzou v oku vzpomínat!

16.3.2011 Vaillinen
Vážení přátelé a milí fanoušci, s velkou radostí v našich srdcích oznamujeme, že Vaill mají po dnešní zkoušce opět bubeníka. Stává se jím Jarda Stráník a nahrazuje tak Honzu Švajcra. Doufáme a pevně věříme, že to bude opět skvěle šlapat!

27.2.2011 Vaillinen
Tímto jménem celé kapely hledáme nového člena, který pro nás bude celým svým srdcem hrát na bicí. Zájemci mohou psát buď na naše stránky a nebo na číslo 731975426. Pro všechny zájemce jsou dveře otevřeny!

24.2.2011 Švajcr
Vážení fanoušci, tímto vám oznamuji, že z osobních důvodů odcházím z kapely. Loučím se ale v dobrém rozpoložení, neboť to pro mě byla zkušenost dobrá. Vážení fanoušci, díky za podporu! Vážená kapelo, díky za výborný kolektiv!

20.2.2011 Švajcr
Nahráli jsme skladbu „Neumírej!”, jejíž ukázku zanedlouho najdete v médiích v sekci „audio”. Tímto bychom vám chtěli poděkovat za tu čtvrtou stovku na počítadle a také za těch jistých 10 návštěv denně. Někomu by se to nemuselo zdát moc, ale my si vašeho zájmu ceníme!

10.2.2011 Vaillinen
Frontman Carlos Vaillinen změnil image. Shodil své delší vlasy a doufá tak, že s touto změnou budou i zajímavější a nápaditější nové songy :)

10.1.2011 Švajcr
Pro lepší vyjádření stylu naší hudby jsme učinili závažné rozhodnutí, přidat klávesy, které nám vlastně celou dobu chyběly. Naši hudbu to velice obohatí a vy budete konečně moci slyšet tu pravou hudbu, která byla doteď pouze v našich představách. A kdo, že bude na tento klíčový nástroj hrát? No, nikoho jsme sami nenaverbovali a ani se nikdo sám nepřihlásil, ale ten, který se kdysi nástroje vzdal, opět povstane silnější než dřív a vezme si na svá bedra břemeno zpěvu a kláves-Carlos.

31.12.2010 Švajcr
Rok 2010 pro nás znamenal vznik a nejednu krizi, ale zakončujeme ho s klidem v duších a s dobrým pocitem z kapely. Děkujeme všem, kteří nás podporovali a pomohli nám udržet důvod, proč tohle všechno děláme. Přejeme vám podařený vstup do roku 2011, který snad bude plný pohody, štěstí a dodržených předsevzetí ! Dál poslouchejte Vaill a nepřežeňte to se slavením!

24.12.2010 Švajcr
Dnes, ke Štědrému dni, byla dokončena zdánlivě neznatelná dvouměsíční přestavba stránek, které jsou už opět v plném provozu. Údržba se týkala vylepšení především systémového, ale i pár funkčních a grafických. Všem fanouškům také srdečně přejeme krásné prožití Vánoc, málo kostí v kaprovi a ať vám Ježich naježí!

28.11.2010 Švajcr
Sotva přišel podzim, vystřídala jej zima. Kapela se tedy ukládá k zimnímu spánku a na dlouho tak končí své veřejné vystupování. Pokud neumrzneme, možná se ještě probudíme.

31.10.2010 Švajcr
Těm, kteří ho slaví, i těm, kteří ne, srdečně přejeme ten nejstrašnější, nejhorší, nejponurejší, nejdepresivnější a nejsebepodřezáníhodnější Halloween !

23.10.2010 Švajcr
Kapela nahrála ve svém soukromém nahrávacím studiu svoji první studiovou nahrávku. Pro tento účel byla vybrána skladba „Chce se ti spát”, kterou v nové verzi „STUDIO” naleznete v sekci audio ZDE. Hezký poslech!

17.10.2010 Švajcr
Naše stránky prochází kompletní údržbou nutnou pro jejich možný další vývoj. Bude trvat po trochu delší období. Není vyloučena možnost občasné poruchy, proto se prosím neznepokojujte, kdyby taková situace nastala.

Údržba

16.10.2010 Švajcr
Kapela v přátelském duchu ukončuje spolupráci s kytaristou Jakubem. Nyní také sháníme klávesistu, který by naši hudbu obohatil a měl zájem s kapelou pravidelně zkoušet. Prosíme případné zájemce, aby nás kontaktovali na telefonním čísle „775 351 844” nebo na adrese „honzasvajcr@seznam.cz”.

29.9.2010 Švajcr
Premiéra nové skladby „Žiletka” už tuto sobotu!

23.9.2010 Švajcr
Upozorňujeme fanoušky, že došlo k narušení koncertní pauzy!

1.9.2010 Švajcr
Vaill si dávají koncertní pauzu, aby mohli pilně zkoušet nové skladby a zdokonalovat se. Konec pauzy je plánován někdy na konec tohoto roku.

21.8.2010 Švajcr
Naše stránky slaví svoji první stovku návštěvníků !

13.8.2010 Švajcr
Dnes jsme odehráli koncert s dobrovolným vstupným, jehož výtěžek (20Kč) jsme věnovali Rumburské charitě na pomoc obětem povodní.

11.8.2010 Švajcr
Plakát
Datum & Čas
Koncerty
Žádné...
Odehraných
14
Anketa
Koho z kapely máte nejradši?
Carlose
Honzu
Lukáše
Láďu

Uživatel
Přihlásit
Zaregistrovat
© Jan Švajcr 2010-2024