Návštěvníků
1 dnes
5942 celkem
Aktualizace
Před 3384 dny
Volná historie

Strukturovaná historie

Aktuálně: Každý ze členů se zvlášť věnuje své (hudební) kariéře.

2011

Červen Kapela zakončuje své roční fungování dvěma vystoupeními, na Rumburské Sekané (mizerné) a na festivalu v Růžové. Jestli se ještě někdy kapela dá dohromady, je ve hvězdách...
Květen Tento měsíc zdobí opravdu povedené vystoupení na rumburském Majálese. Krásně se mi hrálo!
Duben S kapelou začíná odhodlaně zkoušet Jarda Stráník, který ale záhy odchází. Úsměvné! Kapela pokračuje ve veřejném hraní s bubeníkem Honzou Švajcrem.
Březen Kapela nutně potřebuje bubeníka, který by s ní zkoušel a bez kterého nemůže pokračovat.
Únor Zkoušky často odpadávají, takže se vídáme málo. Je to ohromná brzda. Povedlo se nám nahrát „Neumírej!”, druhou studiovku, když v tom se bubeník Honza loučí s kapelou a odchází.
Leden Změny v repertoáru pomalu ale úspěšně pokračují. Nahrávání je ale stále v nedohlednu. Carlos si opět bere nástroj na svá bedra. Tentokrát jsou to klávesy. Konečně se budeme moct naplno realizovat. Zkoušek je málo.


2010

Prosinec Provádíme rozsáhlejší změny v dosavadním repertoáru. Poté však stejně jako venkovní teploty klesá naše aktivita pod bod mrazu. Místo zkoušek zůstáváme v teple svých domovů a plánujeme alespoň nahrávání (jo, to se to plánuje !).
Listopad S příchodem podzimu padá kromě listí taky těžká deprese, zkoušky i dosavadní plány. Nepovedené vystoupení a zkouška jen přidává na atmosférickém tlaku. S vírou a nadějí procházíme jak se svící mlhou. Měsíc je zakončen úspěšným a na dlouhou dobu posledním vystoupením. Ubíráme se k zimnímu spánku.
Říjen K dosavadnímu repertoáru jsme nazkoušeli moji skladbu „Žiletka”, která měla premiéru na vystoupení v Jiříkově. Dále cvičíme skladby „666”, „Pojď” a bonustrack „Marmeládová”. Kytarista Jakub opouští kapelu.
Září Jelikož DDM je už opět v provozu, měníme zkušebnu charity zpět za tu v DDM.
Srpen Prázdniny trávíme cvičením nových skladeb a účastníme se i několika koncertů.
Červenec Prázdniny trávíme cvičením nových skladeb a účastníme se i několika koncertů.
Červen Datum 10.6.2010 se zapisuje do dějin kapely jako historicky první vystoupení. V neuvěřitelně parném počasí vystupujeme na Lužickém náměstí v Rumburku u příležitosti akce „Bavíme se s domečkem” pořádané DDM Rumburk. Účast hojná zrovna není, ale i tak sklízíme úspěch od těch, kteří odolali dusnému letnímu počasí a zůstali uprostřed rozpáleného náměstí. Skupina se o dva dny později také představuje na místním festivalu „Rumburská sekaná”. Na konci června se stěhujeme do zkušebny v Rumburské charitě.
Květen Na konci května bereme do kapely mého spolužáka, skvělého baskytaristu Láďu, aby se Carlos, dosud zároveň zpívající a hrající na baskytaru, mohl naplno věnovat zpěvu tak, jak chtěl.
Duben Tento měsíc je zasvěcen nadměrně úspěšným zkoušením skladeb jedné za druhou.
Březen Jsem přijat do kapely na post bicích a protože si naivně myslím, že umím i trochu zpívat, beru si rovnou i mikrofon. Konečně se může naplno zkoušet. Kapela dostává po schválení všech oficiálně název „Vaill”.
Leden Kapela aktivně zkouší od začátku roku 2010 v tříčlenné sestavě (Carlos, Jakub, Lukáš). Chybí jim ale bubeník, tak používají automatického bubeníka z kláves. Zkouší v DDM Rumburk.


2009

Prosinec Kapelu bez názvu zakládá Carlos Vaillinen (kytara, zpěv) a Láďa Jaroš (bicí). Zkouší v Krásné Lípě po dobu jednoho měsíce.


Měsíční zpravodajDatum & Čas
Koncerty
Žádné...
Odehraných
14
Anketa
Koho z kapely máte nejradši?
Carlose
Honzu
Lukáše
Láďu

Uživatel
Přihlásit
Zaregistrovat
© Jan Švajcr 2010-2024