Návštěvníků
3 dnes
5835 celkem
Aktualizace
Před 3322 dny
Narozen:26.12.1988 v České Lípě
Bydliště:Růžová
Stav:Zadaný
Oblíbená hudba:Him, Cradle of Filth, Iron Maiden, Metallica, Hammerfall, Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, Doors, Kreyson, Amorphis, Nightwish, Apocaliptica, Children of Bodom, Norther,...
Koníčky:Samozřejmě hudba, sport(fotbal, hokej, atletika,...), skládání hudby, kalby, festivaly, extrémismus, dobrý film, knihy(psychologie, filozofie), holky :)
Předešlá působiště:WWS, Hazzardi, Trash-metalový projekt


Carlos Vaillinen
Zpěv, klávesy
Carlos Vaillinen se narodil 26.12.1988 v České Lípě. Kde také 10 let žil. A jak se vlastně dostal k hudbě ? Už jako malý naslouchal, když jeho otec cvičil na kytaru. Strašne moc ho bavilo naslouchat. Vždy když otec hrával, seděl a prostě ho bavilo poslouchat. Otec měl i klávesy, do kterých Carlos jen tak nesmyslně bouchal.
Už ve svých 11 letech Carlos měl velký zájem o hudbu a strašně moc chtěl hrát na kytaru, ale bohužel se k tomu nedostal. V oněch letech se ale pokoušel skládat své první písně. Sice to byly nesmysly, ale takové takřka byly začátky. Toužil, strašně moc toužil, hrát na už zmiňovanou kytaru, jelikož byl velký fanoušek The Beatles a chtěl tak hrát. Sen se vyplnil v srpnu roku 2003, kdy Carlosovi bylo 14 let. Carlos si na tu chvilku pamatuje velice dobře:

„Bylo srpnové léto a prázdniny. Já, brácha a táta jsme byli na naší chatě. Byl večer, my grilovali a táta jako každý večer hrál a zpíval. Pak chvilku přestal, dal mi do ruky kytaru a řekl: „Hraj !“. Koukal jsem jako puk a povídám a jak, když na to neumím. Tak jsem si jen tak drnkal a vidím žlutý zpěvník, kde vzadu byly značky akordů. Tak se ptám táty co to znamená. Od té doby co mi to vysvětlil mi kytaru z ruky nikdo nevzal. Druhý den od rána do večera jsem seděl jen u kytary a když jsem pak večer odjel domů a tam nebyl žádný takový hudební nástroj, bylo to jaksi utrpení. Druhý den jsem si z kartonu vystřihl kytaru, namaloval pražce a struny a to abych mohl cvičit aspoň tak. Během té chvilky někdo zazvonil. Šel jsem otevřít a ve dveřích stál táta s moji první kytarou. Byl jsem nejšťastnější člověk na světě a do dnes to byl ten nejhezčí dárek co jsem dostal. A tak jsem cvičil a cvičil a když jsem uměl střídat první 3 akordy, hned jsem se pokoušel něco složit. Samozřejmě to byly úplný hovadiny, ale mě to bavilo. A jak každý se učí takovejma lidovkama, já se učil od Beatles.“
Takže takové menší shrnutí Carlosovými slovy:

Carlos pak navštěvoval 2 roky hudební školu Yamaha, kde se stále učil. Mezitím chtěl založit se svým kamarádem kapelu a hrát na španěly písně jako Tisíc mil, atd. Po dvou letech dostal Carlos i elektrickou kytaru a na ni hrál především klasické akordy. Až po 3 letech hraní se učil jen na elektrickou kytaru a to styl rock a metal. Bylo mu 17 let a díky svému kamarádovi se právě dostal k metalu, který ho totálně pohltil. Před tom to byli pořád Beatles a vybrané punkové kapely, ale metal na plné čáře vyhrál. Na elektrickou kytaru se Carlos učil úplně sám a to podle kapely Craddle of Filth, díky které metal poslouchal. Carlos ve svých 17 a 18 letech poslouchal především black a death metal. V 18 letech přišly pokusy o založení thrash metalové kapely a byly to pokusy hned 2, ale vždy z toho nějak sešlo. To už Carlos naplno skládal a vlastně písně měly hlavu a patu i dřív. Například píseň Jsi pitomá vznikla v Carlosových 16 letech a píseň se celkem i líbila a tak se vždy, kde Carlos působil hrávala a to vlastně se hraje i zde v kapele Vaill. Během svých 18 let Carlos nastupuje do kapely WWS, kde hraje solo kytaru, zpívá a skládá. Zde působí něco málo přes rok a v 19 letech hraje solo kytaru v kapele Hazzardi, kde působil bubeník Láďa Jaroš. V této kapele je tak půl roku a pak odešel, protože jeksi kapela přestala zkoušet. Následuje pokus o založení vlastní kapely (Vaill), ale nebyli členi.
Teď vše funguje jak má a Carlos hudbou doslova žije. Těší se na každou zkoušku, koncerty a má velkou chuť skládat. Dnes Carlos poslouchá stále metalovou a rockovou hudbu a to melodickou, ale tvrdou.

Zajímavosti
- Carlos Vaillinen je umělecké jméno. To pravé se nechává jen pro známé - Miluje temno, strach a hrůzu
- Na prvním místě v jeho životě je a bude hudba
- Má rád různé styly oblékání (to disco a hiphop by střílel)
- Jeho velký vzor je Ville Valo (HIM),ale nejvíce obdivuje Láďu Křížka(Kreyson).Také obdivuje legendy jako Ian Gillan, Robert Plant, Jim Morrison a Bruce Dickinson.Datum & Čas
Koncerty
Žádné...
Odehraných
14
Anketa
Koho z kapely máte nejradši?
Carlose
Honzu
Lukáše
Láďu

Uživatel
Přihlásit
Zaregistrovat
© Jan Švajcr 2010-2024